У Львові розвивають релігійний туризм і прокладають «Шлях св. Якова»

завантаженняУ День св. Якова, 25 липня, відбудеться одноденне піше паломництво зі Львова до Городка. Це І етап прокладення «Львівської Дороги святого Якова – ViaRegia», яку планують організувати аж до Шегині, щоб з’єднатися із Європейським Шляхом. Паломництво розпочнеться о 8.00 год. від Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) і завершиться біля костелу Воздвиження Святого Хреста в Городку близько 16.00 год.

Організовує захід Братство апостола Якова в Україні. Таким чином, вони хочуть долучитися до європейських традицій і розвинути паломницьку дорогу, яка існує по всьому світу.

«Українська культурно-релігійна традиція займає помітне місце в культурній спадщині Європи. Протягом багатьох століть на українських теренах розвивалося християнство, продукуючи власні цінності. Тож важливим значенням в історичному відтворенню міжнародних маршрутів є релігійний туризм. Оскільки, він є одним із найперших видів туризму в світі, а першими туристами стали прочани. В силу своїх переконань паломники прагнули відвідати святі місця, познайомитися з іншими витоками релігії, помолитися, вирішити свої проблеми та ін. У зв’язку із зародженням і вкоріненням різних видів релігійного туризму, місця та об’єкти пов’язані з віросповіданнями та життєдіяльністю просвітителів стали світовими релігійними центрами, до яких прагнуть потрапити мільйони паломників з різних куточків світу» – зазначають організатори.

завантаження«Собор в Сантьяго де Компостела (Іспанія) один з трьох найбільших центрів паломництва в середні віки, тут у 813р. був знайдений гріб Апостола Якова. З того часу мільйони вірних почали перетинати континент, користуючись комунікаційними і торгівельними шляхами (в тому числі і дорогою Via Regia), створюючи сітку доріг з найдальших закутків Європи в напрямку до північної Іспанії. Керуючись досвідом польських колег ми вирішили прокласти такий маршрут зі Львова до Шегині, де  наша дорога буде з’єднуватись із Підкарпатською дорогою, яка є однією з артерій дороги що веде у Сантьяго де Компостела. Ми прокладаємо шляхи щоб кожна людина могла не блукаючи дійти до св. Якова. Перший етап Львів-Городок – це 27 кілометрів живої природи, душевного спілкування та приємних відчуттів, які надихнуть Вас на подальші пілігримки, аж до самого Сантьяго де Компостела» – розповідає Тарас Завадовський, член братства св. Якова в Україні.

Другий етап паломництва «Львівської Дороги святого Якова – ViaRegia» організатори планують провести у жовтні.

Детальна інформація та реєстрація за тел.: 097 1262438–Тарас, 097 6717049–Ореста або taras_zavadovski@ukr.net.

Довідка:

Братство св. Якова – це група людей які хочуть долучитися до європейської практики релігійного, історико-культурного життя. Учасники братства прагнуть прокласти Шлях, яким люди зможуть подорожувати, ознайомлюватись із релігійною культурою даної місцевості, а також знайти себе.

11706035_1089667434395712_133555740_o