У Львові запрошують на спільний різдвяний концерт “NOEL”

Вже завтра, 21 січня, у Центрі Довженка виступлять гурт Lux Mundi спільно з Voice orchestra та великим збірним оркестром. Захід розпочнеться о 19 годині. Квитки ще доступні у продажу. 

 Вже декілька  років поспіль у Львові проводять великий  музичний захід, який організовують  Lux Mundi (римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ м. Львів-Сокільники) спільно з Voice orchestra та хором Тезе-Львів, що діє при Молодіжній комісії Львівської Архиєпархії УГКЦ. У програму концерту “NOEL”, що з французької означає Різдво, входить збірка світових та українських колядок, які звучать на сучасний лад.

“Надихнувшись подібними проєктами закордоном, зокрема у Польщі, нам хотілось зробити щось подібне в Україні,  дати нове дихання українським колядкам і продемонструвати людям, як звучать світові різдвяні пісні в сучасній обробці у такому великому музичному складі”, – ділиться співорганізатор та ініціатор концерту Павло Ковальчук. 

 Цьогоріч традиційно виступлять гурт “Кана”, вперше на цій сцені звучатиме колектив “Cantores des choir”, а також інші запрошені гості з усієї України. Музиканти виконають відомі та маловідомі різдвяні пісні, авторські колядки сучасних виконавців та зазвучать закордонні пісні на український лад.

“NOEL – це  історія,  яка повністю передає містерію Різдва. Традиційно ми організовуємо концерт наприкінці святкового періоду, щоб пригадати собі велику різдвяну подію, відчути і пережити цю радість повторно. Крім того, це нагода почути колядки в сучасному аранжуванні, які звучать по-новому”, – додає організатор концерту. 

Додамо, концерт відбудеться сьогодні о 19 годині, в Центрі Довженка, проспект Червоної Калини, 81. Квитки ще доступні у продажу

Фото із фб-сторінки отця Григорія Драуса