У Львові завтра відбудеться хода з нагоди вшанування Пресвятої Діви Марії Фатімської

295У суботу, 13 червня 2015 року, о 20.00 год. у Львові відбудеться урочиста хода на честь Пресвятої Діви Марії Фатімської. Організовує процесію Митрополича курія Львівської архідієцезії Римо-Католицької Церкви.

Хода вирушить від храму Стрітення Господнього (вул. Винниченка, 30а) за маршрутом: вул. Винниченка, 30а (храм Стрітеня Господнього) – вул. М.Кривоноса – вул. Гуцульська – вул. М.Лисенка – вул. Винниченка 30а (храм Стрітеня Господнього).

Довідка:

Фатімські об’явлення Пресвятої Богородиці (1917) належать до найвідоміших у світі – а водночас і до найменш знаних. Перше об’явлення Пресвятої Діви в невеликій португальській місцевості Фатіма трьом набожним дітям: шестилітній Гіацинті, старшому на два роки від неї Францискові і їхній двоюрідній сестрі, дев’ятилітній Луції сталося 13 травня 1917 р. Потім Богородиця ще кілька разів з’являлася у наступні місяці. Останнє об’явлення відбулося 13 жовтня. У цих приватних з’явах Діва Марія просила щодня молитися на Розарії, щоб випросити мир для світу та встановити набоженство до Її Непорочного Серця.

І хоча об’явлення Матері Божої з Фатіми, як всі приватні об’явлення, не належать до депозиту віри, та багато віруючих людей особливо вшановують їх. Їх затвердила Католицька Церква, як такі, що не суперечать Одкровенню.