У Львові завтра відбудеться культурно-мистецька акція «Стежками митрополита Андрея Шептицького»

Oeb9tJЗавтра, 6 травня, з 14.00 до 17.00 години у другій частині Митрополичих садів Святоюрської гори, відбудеться акція приурочена до святкування року митрополита Андрея Шептицького, метою якої є розкриття перед молоддю актуальності його життя, діяльності та послань на сьогоднішній час.

Організатори запрошують охочих відвідати та змалювати місце, де ступала нога митрополита – собор Св. Юра, Митрополичі сади; активізувати мистецький діалог, створити середовище для дітей та молоді з метою їх мистецького вираження шляхом малюнку.

Участь у заході візьмуть вихованці художніх студій (гуртків) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів управління освіти ЛМР; учні художніх відділів (шкіл мистецтв) спеціалізованих позашкільних навчальних закладів управління культури ЛМР; вихованці гуртків УДЮМКів та інших громадських організацій.

Під час проведення пленеру просто неба виступатимуть творчі мистецькі колективи. Всі матимуть можливість поспілкуватися та обмінятися думками щодо постаті Андрея Шептицького. Також кожен матиме нагоду скласти добровільну пожертву на проект відновлення другої частини Митрополичих садів, який разом з жертводавцями втілює в життя благодійна організація «Фундація Духовного Відродження».

Організатори та співорганізатори акції: Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, Служба у справах дітей ЛОДА.

У разі несприятливої погоди (дощу) – організатори повідомлять про перенесення акції.