У липні науковців запрошують на молодіжну школу ісламознавства в Острозі

В середині літа, з 10 по 15 липня 2016 року, в Острозькій академії триватиме Міжнародна молодіжна літня школа ісламознавства, яка вже вп’яте збирає науковців, релігієзнавців, філософів та інших охочих. Як зазначають організатори –  місце проведення літньої Школи ісламознавства є невипадковим: місто Острог є частиною історії Ісламу в Україні. Цьогоріч основну тематику V Міжнародної молодіжної літньої школи ісламознавства «Іслам у Європі, Україні та на Близькому Сході: історія і сучасність» буде присвячено актуальним питанням становища Ісламу й мусульман як в Україні, так і в країнах Європи та на Близькому Сході.

Учасники Школи розглядатимуть історію Ісламу в Україні, ісламофобію, проблеми втікачів із мусульманських країн, екстремізму, конфліктів, пов’язаних із припливом мігрантів до Європи, а також міжрелігійний діалог та успішну співпрацю мусульман між собою й з іншими релігійними організаціями і державами. У програмі Школи заплановано лекції, виступи учасників з доповідями, дискусії, зустрічі з науковцями та представниками ісламських релігійних і громадських організацій, інтелектуальні ігри на ісламознавчу тематику, екскурсії.

Для участі в Школі потрібно подати заявку до 30 червня 2016 року.

У заявці треба зазначити таку інформацію:

— прізвище, ім’я, по батькові;
— навчальний заклад чи місце роботи; курс (рік навчання);
— тема доповіді (якщо учасник бажає опублікувати статтю й виступити з доповіддю);
— контактна інформація (e-mail, телефон, поштова адреса).

Витрати на проживання в Острозі, триразове харчування та оплату проїзду в один бік бере на себе оргкомітет. За результатами роботи Школи планується публікація збірки «Аль-Калям № 6».

Вимоги до оформлення статей:

Обсяг не більше 20 тис. знаків (разом із пробілами, вихідними даними, назвою статті та списком літератури), шрифт Times New Roman, 14 кегль, 1,5 інтервал. Посилання на літературу наводяться у квадратних дужках із зазначенням сторінки після коми (напр. [4, с. 5]). Список літератури подається в кінці тексту за алфавітом. Стаття повинна мати коротку анотацію англійською та українською (російською) мовами.

Останній термін подання статей для публікації в збірці — 30 червня 2016 року.
Заявки та статті треба надсилати на електронну пошту: ukrcid@gmail.com, зазначивши в темі — «Школа ісламознавства».

З питаннями щодо участі в Школі звертатися за телефоном: 066 27-45-610, контактна особа — Руслан Халіков.