У листопаді відбудеться Всеукраїнський День молитви за сиріт

pray_day_2016_banner_635x40013 листопада 2016 року в нашій державі вшосте відбудеться Всеукраїнський День молитви за сиріт. Основні заходи відбуватимуться в церквах і релігійних громадах під час недільних богослужінь.

Зокрема, організатори підготують і розішлють ресурсні пакети для місцевих церков. В Альянсі «Україна без сиріт», який є ініціатором проведення цього дня в Україні, відзначили, що приєднатися до молитви за знедолених дітей може будь-яка людина, просто подякувавши Бога за свою сім’ю і помолившись за сім’ю для тих, хто про неї ще тільки мріє.

День молитви за сиріт – це день, в який віруючі люди з різних християнських Церков по всьому світу просять Бога про захист, благословення і щасливу родину для всіх дітей-сиріт, а також про милість Божу для тих, хто приймає і виховує їх в своїх сім’ях.

Нагадуємо, День молитви за сиріт відбувається щорічно, у другу неділю листопада.

У 2014 році особливою подією в рамках «Всеукраїнського Дня молитви за сиріт» стала спільна молитва, яка відбулася в Києві на Михайлівській площі, під відкритим небом. Разом з родиною Президента України за сім’ї, благополуччя і захист для всіх дітей-сиріт України, а також батьків, які беруть їх на виховання, молилися Глави українських Церков, уповноважені посли різних країн світу, народні депутати та громадські діячі, прийомні батьки та усиновителі, діти-сироти з різних дитячих установ, а також просто небайдужі люди.

Ресурси для проведення заходу в церкві можна отримати на сайті  Дня молитви за сиріт.

Джерело: «Релігія в Україні».