У м. Острозі триває V Міжнародна молодіжна школа ісламознавства

У понеділок, 11 липня 2016 року, у м. Острозі (Рівненська область, вул. Семінарська, 2, Національний університет «Острозька академія») відбулось офіційне відкриття п’ятої Міжнародної молодіжної  школи ісламознавства «Іслам у Європі, Україні та на Близькому Сході: історія та сучасність».

Мета цієї Літньої школи — надати молодим науковцям  знання про історію ісламу й мусульман в Україні, у країнах Європи та на Близькому Сході, про мусульманську теологію та філософію, ісламознавство, а також про найсучасніші тенденції в мусульманському світі.

«У жодної країни пострадянського простору нема такої Школи, де є можливість обмінюватись думками, дискутувати. Цього року нас підтримує медіапартнер, релігійний Інтернет-ресурс «Духовна велич Львова». Це новий досвід співпраці з християнськими, міжрелігійними і міжконфесійними медіа», – наголошує шейх Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України  «УММА» та президент ВГО «Український центр ісламознавчих досліджень». Крім того, участь у Школі бере журналіст сайту «Духовна велич Львова» Юліана Лавриш.

Нагадаємо, у програмі Школи заплановано лекції, виступи учасників з доповідями, дискусії, зустрічі з науковцями та представниками ісламських релігійних та громадських організацій, інтелектуальні ігри ісламознавчої тематики, екскурсії.

Як повідомляє Оргкомітет Школи, вона працюватиме до 15 липня. За результатами роботи  планують публікацію збірки «Аль-Калям № 6».