У музеї «Територія терору» триває виставка «Особисті історії Революції Гідності»

imagesУ львівському меморіальному музеї «Територія терору» вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. До 28 лютого триватиме виставка «Особисті історії Революція гідності», яку можна відвідати щочетверга та щоп’ятниці з 10.00 до 18.00. Вхід вільний.

До створення виставки долучилося 35 фотографів з різних куточків України, які надіслали понад тисячу світлин. Також до її формування приєдналося Студентське Братство Львівщини та Національний меморіальний комплекс героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності з Києва. На основі отриманого авторського матеріалу працівники музею «Територія Терору» працювали з переломними моментами Майдану, сюжетами та особистими історіями, які склали основу експозиції.

Завершуватиметься виставка 28 лютого спільним музичним проектом музею «Території терору» та Львівським будинком органної та камерної музики – це виконання твору Станіслава Людкевича «Збірник літургійних пісень». Під керівництвом дириґента Віктора Пилипишина, «Літургію» Людкевича виконає вокальний ансамбль Collegium Musicum. Кількість місць обмежена.

Для членів родин Небесної Сотні вхід безкоштовний.

Контактна особа: Аня Шиманська, тел. +38 096 783 50 96

Джерело: сайт ЛМР