У Митрополичих палатах відбудеться брифінг присвячений Собору Львівської архиєпархії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом»

v3U1GvБрифінг присвячений Собору Львівської архиєпархії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» відбудеться у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу 30 вересня о 13.00 год. Преосвященний владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії, розповість про мету, завдання та перебіг Собору.

Собор Львівської архиєпархії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» відбудеться 3 – 5 жовтня у Львівській духовній семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35). Повідомляє сайт Львівської архиєпархії УГКЦ.

Зазначимо, що Синод Єпископів УГКЦ дав певні вказівки щодо напрямків розвитку УГКЦ. Стратегію розвитку Церкви в цілому, і парафії зокрема, чітко окреслив у своєму Пастирському листі «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ. Своїм листом він вказав на те, що ми всі, миряни і духовенство, повинні звернути особливу увагу на розвиток кожної парафії в житті всієї Церкви. Тому головною метою Собору є переглянути способи, якими можливо пожвавити життя і діяльність парафій нашої Церкви.