У Митрополичих садах відбудеться благодійний бранч на підтримку семінаристів

1 липня у Митрополичих садах, на Святоюрській горі, відбудеться благодійний бранч на підтримку братів-семінаристів.  Організаторами події є БО “Фундація Духовного Відродження” при ЛА УГКЦ, Львівська духовна семінарія Святого Духа та правлячий архиєрей єпархії святого Миколая з осідком у Чикаго Венедикт (Алексійчук)

Головна мета події – підтримати Стипендіальну програму, яка діє при “Фундації” і  з допомогою якої майбутні священики можуть здобути освіту. Окрім того, всі присутні розмірковуватимуть про покликання та завдання священства у ХХІ столітті. Адже, як і сьогодні, як і у минулому священик активно комунікує із молоддю, дітьми, тобто зростаючим поколінням, яке розвиватиме нашу державу у майбутньому.

Формат  бранчу обрали не випадково, адже цей легкий перекус передбачає невимушену атмосферу і спілкування, яке буде особливо затишним та змістовним серед мальовничої природи Митрополичих садів.

35114546_10156496182655148_1586782895937159168_n

Під час події всі присутні отримають нагоду особисто поспілкуватися із владиками та дізнатися більше про майбутніх душпастирів УГКЦ. Координатор Стипендальндіальної програми Анастасія Янків підкреслила:

“Ідеєю Стипендіальної програми є насамперед фінансова підтримка студентів Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Адже не кожен хлопець, який прагне стати священиком може оплатити це навчання. Другим аспектом є змога спілкування благодійників із семінаристами. Адже миряни хотіли б бачити, як відбувається формування майбутнього священика, як люди йдуть до священства та як саме знаходять покликання стати на цей шлях”   

Нагадаємо, що Стипендіальна програма для семінаристів була започаткована у січні цього року владикою Венедиктом (Алексійчуком) під час його Дня Народження. Тоді всі гості події дарували не подарунки для владики, а отримали унікальну нагоду стати фундатором стипендії.