У Науковій бібліотеці ЛНУ ім. І.Франка презентуватимуть книгу про роль України у Великій війні 1939–1945 рр.

image_116121_1У вівторок, 17 березня 2015 р. о 15.00 год. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться зустріч з академіком НАН України професором Ігорем Юхновським та презентація виданої за його редакцією книги “Україна у Великій війні 1939–1945”.

Визначний вчений та громадсько-політичний діяч, академік НАН України, народний депутат України кількох скликань, колишній виконувач обов’язків голови Українського інституту національної пам’яті, почесний доктор ЛНУ ім. І. Франка І. Юхновський поділиться своїм досвідом руйнування міфів та стереотипів однієї з найтрагічніших сторінок нашої історії.

Науково-популярне видання “Україна у Великій війні 1939–1945” (Київ, 2014) містить матеріали про причини, перебіг і наслідки Другої світової війни. У книзі проаналізовано події, що відбувалися на території сучасної України, або були пов’язані з діяльністю українців, починаючи від проголошення Карпатської України у березні 1939 року і завершуючи подіями на Далекому Сході у вересні 1945 року. Також на ґрунті сучасних матеріалів розглянуто основні аспекти формування історичної пам’яті українського народу про Другу світову війну. У заході візьмуть участь вчителі-краєзнавці шкіл м. Львова, студенти та викладачі ЛНУ ім.Івана Франка та працівники бібліотеки.