У неділю храми Львова відзначають престольний празник на свято Преображення Господнього. Порядок богослужінь

19 серпня християни східного обряду відзначають свято Преображення Господнього. Це одне з дванадцяти найбільших свят у християнському календарі.

1

Згідно з Євангелієм, Ісус взяв із собою трьох свої учнів — Петра, Якова та Івана і вирушив з ними на гору. У момент преображення Господь дав можливість трьом апостолам побачити поєднання двох природ у Христі: божественної і людської. У народі це свято ще називають Яблучним Спасом, бо цього дня християни приносять до храму перші плоди (яблука, груші, сливи), щоб там їх освятити.

У Львові престольний празник на свято Преображення відзначають три храми міста.

Публікуємо порядок святкових богослужінь.

1

УГКЦ

Храм Преображення ГНІХ (вул. Краківська, 21)

Святкове богослужіння розпочнеться об 11.00 год. Його очолить Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.

УАПЦ

Храм Преображення ГНІХ (вул. Ковельська, 37)

Святкове богослужіння розпочнеться об 11.00 год.  Після Літургії буде водосвяття.

Храм Преображення ГНІХ (вул. Роксолани, 43)

О 9:00 читатимуть  акафіст до св.вмч. Димитрія Солунського (19 серпня у цьому храмі перебуватиме ікона із цілющим миром із мощей св.вмч. Димитрія).

О 10: 00 – Водосвяття

Об 11: 00 Святкове Богослужіння

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, кріпості духу, та віри в Боже милосердя. Хай Господь щодня переображує Ваші серця своєю любов’ю.