У неділю Львівська архідієцезія РКЦ запрошує на ходу з нагоди Свята Тіла Божого

P1130057У неділю, 7 червня 2015 року, вулицями Львова пройде традиційна урочиста хода з Пресвятими Дарами з нагоди Свята Тіла Божого, яку організовує Митрополича курія Львівської архідієцезії РКЦ. Захід розпочнеться об 11.00 год. зі Святої Меси у Митрополичій Базилиці Успіння Пресвятої Діви Марії (пл. Катедральна, 1). Богослужіння очолить Архиєпископ і Митрополит Львівський РКЦ Мечислав (Мокшицький).

Хода вирушить від Латинського Кафедрального Собору до Храму св. Марії Магдалини за маршрутом: пл. Катедральна, 1 – пл. Міцкевича – просп. Свободи – вул. Гнатюка – вул. Листопадового Чину – через парк імені Івана Франка – вул. Каменярів – вул. Дорошенка – пл. Шашкевича – вул. Бандери, 8.

Під час урочистої процесії будуть встановлені п’ять тимчасових вівтарів для молитви. Завершиться хода молебнем біля храму св. Марії Магдалини.

«Вперше хода на честь Святої Євхаристії відбулася ще у ХІІІ ст.. Після того й було встановлено саме свято. Тепер ми виходимо за межі церкви, щоб показати, що віра є не тільки у храмі, а й у нашому щоденному житті. Христос живе реально в наших серцях, а не тільки у храмі» – наголошує о. Олександр Кусий, нотаріус та душпастир католицьких ЗМІ у Львівській архідієцезії РКЦ.

Організатори запрошують римо-католицькі парафії Львова та усіх охочих долучитися до прослави Тіла Божого та спільної молитви за мир і єднання.