У неділю у садах Шептицького святкуватимуть День молоді

завантаженняДо всеукраїнського Дня молоді та Дня Конституції, 28 червня 2015 року в садах митрополита Андрея Шептицького біля Собору св. Юра відбудеться благодійний вечір під назвою «День молоді в садах Шептицького». Розпочнеться захід о 17.00 год.

Молодь матиме унікальну можливість вперше побачити красу Митрополичих садів початку 18 століття; здійснити екскурс у історію та побачити панораму Львова зі Святоюрської гори; перейнятися унікальним виконанням християнських пісень та виховати себе через діла благодійності.

Розпочнеться захід концертом якісної християнської музики, який для гостей  готують актори, композитори та музиканти з «Kerygma Project» – спільного проекту Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису «Ceciliarec».

denj_molodi_sad1Після музичного концерту відбудеться зустріч з теперішнім митрополитом Ігорем, почути його батьківське слово та поставити питання.

Благодійний внесок – 50 гривень – це пожертва і підтримка багатьох проектів Церкви, які діють і розвиваються на території Львівської Архиєпархії УГКЦ; це можливість для відновлення східної частини садів, де ступала нога митрополита.

Організовують захід: Фундація Духовного Відродження, Комісія у справах молоді УГКЦ, Фонд Шептицького та студія “Ceciliarec”.

«День Молоді відзначається щорічно в останню неділю червня. Цьогорічний день молоді будемо відзначати разом із Днем Конституції. Це подвійна нагода, що зібратися разом» – наголошують організатори вечора.

Програма вечора:

17.00 – 17.30 – знайомство;

17.30 – 19.15 – концерт-презентація проекту «Керигма»;

19.15 – 19.45 – відкрита зустріч з митрополитом, владикою чи о. Тарасом;

19.45 – 20.00 – неформальне спілкування.