У неділю в Львові відбудуться Пасхальні місії про роль Церкви у житті людини

cropped-cropped-church-people-e1402367960822-1Щонеділі, у  період з 23 квітня до 21 травня 2017 року, від 16:00 год. до 18:00 год., спільнота римо-католицької парафії св. Йоана Павла II проводитить Пасхальні молитви (місії) біля фігури Матері Божої (м. Львів, Проспект Свободи, 6).

Особливістю цієї молитовної акції у Львові є те, що вона має екуменічний характер, адже участь у ній беруть й спільноти греко-католицьких парафій (св. Климентія Папи і Благовіщення) під проводом спільноти римо-католицької парафії св. Йоана Павла II. Можливо, у наступні роки такі акції відбуватимуться на різних площах, не тільки в центрі міста.

Участь у них беруть парафіяни та гості парафії.

Цієї неділі, 21  травня 2017 року, о 16:00 год., на площі біля фігури Матері Божої (проспект Свободи, 6) відбудеться остання Місія. Темою останньої зустрічі є питання: “Чим є Церква?”. Слід собі усвідомити, що у пропорції до всього людства, тих, яких можна назвати дійсно християнами, не так вже й багато. Але й так Церква (християни) виконують свою місію. Так як сіль, якої не багато, але вона надає смак всій страві. Навіть мале світло служитиме освітленню приміщення. Сама сіль чи світло не є найважливішими, але важливішим є те, кому вони служать (страва, приміщення, ми). Так само й з християнами.