У неділю відбудеться остаточне публічне почитання Нерукотворного Образу Ісуса Христа

tC8OBIВже другий тиждень у Львові перебуває Нерукотворний Образ Ісуса Христа. Щоденно на площі Св. Юра миряни добу стоять у черзі, щоб помолитися до унікальної ікони. У неділю, 15 лютого, о 15.00 год. буде припинений доступ до почитання Образу. Тож організатори просять мирян у суботу з 15.00 год. вже не займати чергу. Натомість, у неділю о 16.00 год. на площі перед Собором Св. Юра відбудеться молитва за мир до Нерукотворного Образу, яку очолить Митрополит Львівський УГКЦ владика Ігор Возьняк.

«В той момент, коли Україна найбільше плаче, в той момент, коли страшно і не знаємо, що буде далі, Господь є між нами. Вже другий тиждень у Соборі Св. Юра маємо Нерукотворний Лик Господа нашого Ісуса Христа. Люди зі сльозами на очах стоять добу у черзі, для того, щоби попросити про мир. Літня жінка, яка вже ледве ходить, вистояла 22 години, прийшла в сльозах до ікони і не просить допомоги собі та своїм дітям, а каже: «Боже, дай мир!» – розповів капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

10940406_371902099681739_6477126414475374309_n«Ми маємо велику ласку, щоб Бог є між нами. І ми це відчуваємо біля Образу на Святоюрській горі. Особливо, коли приносять на руках військових, поранених і вони жертвують за мир і спокій в країні. Це чудо, яке відбувається на наших очах. Тому що все, що неможливо в очах людських, є можливо в очах Божих» – додав о. Павло.

Капелан ЛМР запросив усіх, хто має можливість, здоров’я і час, у неділю, 15 лютого, о 16.00 год. на остаточне публічне почитання Нерукотворного Образу Господа нашого Ісуса Христа.

0WITQ5На площі Святого Юра будуть виставлені екрани, для того, щоб духовенство та миряни могли звершити спільну молитву за мир в країні, щоб могли помолитися за ті міста, які постраждали, за тих мирних людей, які відійшли до вічності – зазначають у прес-службі ЛМР.

«Будемо просити перед Ликом Божим миру, спокою і благодаті. І нехай мир Божий буде справді виплеканий нашими сльозами» – додав о. Павло Дроздяк.

Нагадаємо, пряму трансляцію перебування реліквії у Соборі св. Юра можна переглядати на головній сторінці сайту velychlviv.com

До теми: Спас Нерукотворний, Святий Лик, Зображення з Едесси або Мандиліон – неоціненний скарб християнської традиції