У п’ятницю до Львова приїде Патріарх Філарет (Програма)

d817c5b04e51ab39853719d0b815234eЗ Першосвятительським візитом до Львова 11-13 вересня 2015 року завітає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Під час перебування у Львові Патріарх відвідає Личаківське кладовище, де молитиметься за загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів – учасників АТО й освятить храм на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всецариця”. Також в рамках візиту відбудеться щорічна Всеукраїнська Патріарша проща до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці на Жовківщині.

Програма візиту:

11 вересня, п’ятниця

16.00 – зустріч Святійшого Патріарха Філарета на кордоні Львівської та Рівненської областей (Бродівський р-н).

18.00 – Святійший Патріарх Філарет відвідає Личаківське кладовище м. Львова, де помолиться за спокій душ загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів – учасників АТО.

Також передбачене спілкування Предстоятеля Церкви з представниками засобів масової інформації.

12 вересня, субота

10.00 – Чин великого освячення храму на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всецариця”. Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого. (м. Львів, вул. П. Орлика, 1).

18.00 – Всенічне бдіння в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. М. Грушевського, 2).

 13 вересня, неділя, свято Покладення чесного поясу Пресвятої Богородиці

11.00 – Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок, Жовківський р-н) в рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці.

«Для вірян, які мають бажання взяти участь у Патріаршому богослужінні 13 вересня та не мають можливості самостійного доїзду, від усіх парафій Львівської єпархії організовано окремі паломницькі групи. Запис на поїздку проводиться у парафіяльних храмах, а також у Покровському кафедральному соборі м. Львова (вул. Грушевського, 2)» – повідомляють у прес-службі Львівсько-Сокальської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.