У Патріаршому Соборі УГКЦ проведуть благодійний концерт задля порятунку життя львів’янки

Сьогодні, о 19:00, у Патріаршому Соборі УГКЦ  у Києві проведуть благодійний концерт.

Унікальна нагода почути відомих музикантів в одному концерті – Тарас Компаніченко і Хорея Козацька, Семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ «Аксіос»
Гурт “Стодивниця”, Центр фольклору та етнографії ІФ КНУ імені Тараса Шевченка
Капела Сергія Охрімчука
Гурт “Гуляй город”
Гурт “Ясно-Красно”
Валерій Гладунець
Ярема Шевчук
Сергій Волченко
Микола Товкайло …..
Усі вони зберуться разом у Патріаршому соборі, аби допомогти своїй подрузі і соратниці Софії Палюх – дослідниці українського фольклору, співачці, арт-менеджерці, що проходить зараз важке випробування хворобою.
 
****
Софія Палюх – співачка, дослідниця автентичного співу, громадська діячка і культурна менеджерка.
Народилася у Львові, закінчила Львівський лісотехнічний інститут. Зі студентських часів брала активну участь у громадську житті країни – була учасницею Студентського братства, Революції на граніті, а далі Помаранчевої і Революції гідності. Вона завжди на передовій культурного життя – була учасницею культурологічної організації “Товариство Лева”, що у перші роки незалежності відроджувала українські різдвяні і великодні традиції, співала у церковних хорах, активно гастролювала.
Софія – володарка унікального тембрально багатого голосу. Як співачка і співзасновниця, причетна до діяльності музичного театру “Майстерня пісні”, що досліджував традиційний спів України, брала участь у численних виставах, майстеркласах, фольклорних експедиціях. Стала співзасновницею культурної ініціативи ДРИГ, що досліджує традиційний український танець, започаткувала школу танцю.
Багато років працювала менеджеркою благодійної організації “Мальтійська служба допомоги”. Тепер допомоги потребує сама Софія.