У Патріаршому центрі УГКЦ виставлять мотиваційні фото про любов

365-dniv-z-bogom-den-9123-24 вересня 2016 року в стінах Патріаршого центру УГКЦ у Львові відбудеться унікальна фотовиставка Валентини Іващенко «365 днів з Богом» у рамках 2 Форуму молодих журналістів-християн.

Авторка – корінна вінничанка. У її фотороботах можна побачити не лише неймовірні куточки з усієї України, але й пейзажі інших мальовничих країн.

«Уяви собі, що раптом одного дня хтось починає дарувати тобі подарунки. Книгу, годинник, неочікуваний дзвінок, сміливість, подорож, зарахування на омріяний факультет. Він робить це інкогніто. Але завжди – напрочуд точно знаючи, що потрібно саме тобі». Ця виставка – це своєрідний символ заходу, адже у ній представлені не просто фото, у ній представлена життя із Богом у всіх барвах веселки.

oommnbbvvfggffДовідка

Валентина Іващенко народилась у Вінниці, навчалась у Вінницькому національному університеті. Фотографією захоплювалась ще з дитинства. Почалось це хобі із плівкового фотопарата «Зеніт». Наразі у майстрині художнього фото уже Nikon D90.

Ідея проекту давно жевріла у серці Валентини, і нещодавно віднайшлась потрібна форма його втілення.

Дівчина розповідає,що кожного дня перед сном намагається згадати усе, що трапилося з нею протягом дня. І це не лише добре тренує пам’ять, але й зайвий раз дає нам зрозуміти велику силу Божої любові.

«Дякую Богу за прекрасні хвилини – тому що вони надихають, із а сумні – тому що без них ми стали б черствими».

Створена серія фотографій є маленьким проханням стати пильнішими, уважнішими до свого серця, до тих, хто поряд, до, здавалось би, буденних речей, проханням побачити, віднайти серед усього того Бога.

Виставку учасники 2 Форуму молодих журналістів-християн (#ФМЖХ2) зможуть переглянути у перерві між тренінгами, де фахівці навчатимуть якісно та компетентно інформувати молодь про події до, під час та після них. Близько 40 молодих журналістів різних конфесій з різних куточків України матимуть нагоду для обміну досвідом та усвідомлення своїх наступних кроків у роботі в релігійних та світських ЗМІ.

Джерело: Марта Зозуля, Комісія у справах молоді УГКЦ, info@dyvensvit.org