У програмі «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ» розкажуть усе про сповідь

vl_hrutsa_v-tУ четвер, 13 жовтня 2016 року, усіх охочих запрошують взяти участь у програмі «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ». До львівської студії «Живого ТБ» завітає владика Володимир (Груца), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. Початок ефіру о 16.00 год.

Із владикою Володимиром говоритимуть про сповідь. А саме: навіщо Христос встановив Святе Таїнство Покаяння? Чому маємо розповідати свої гріхи священикові? Чи може священик відмовити в сповіді? Хто такі «річники» і які періоди їх активності?

Не пропустіть унікальної можливості поставити своє запитання справжньому фахівцеві. Адже свою докторську дисертацію з богослов’я владика Володимир (Груца) захистив саме про Святе Таїнство Покаяння.

Читайте також: «Отець Орест Фредина у програмі «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ»: Захищати ближнього є чеснотою».

Ваші запитання просимо залишати в коментарях під анонсом програми на сторінці «Живого ТБ» у мережі Facebook і надсилати на електронну адресу dialohy@gmail.com.

Під час прямого ефіру 13 жовтня, о 16:00, ви зможете безпосередньо поспілкуватися із гостем студії на каналі «ВІДКРИТОЇ ЦЕРКВИ» у YouTube.

Очікуємо на вашу активність!

Довідка

«ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ» – щотижнева інтерактивна програма в ефірі «Живого ТБ». Щочетверга, о 16:00, найактивніші представники УГКЦ спілкуються з глядачами про різноманітні аспекти життя християнина.

Дивіться нас на каналі «ВІДКРИТА ЦЕРКВА» у мережі YouTube і стежте за   офіційною сторінкою «Живого телебачення» у мережі Facebook.

За матеріалами: «Департамент інформації УГКЦ».