У ПЦУ виготовляють захисні екрани для медиків

З благословіння Блаженнійшого Митрополита Епіфанія Управління соціального служіння Київської Митрополії розпочало виготовлення у Видубицькому монастирі захисних екранів для медичних працівників.

Перші щитки отримали медики Київської міської клінічної лікарні №10. Наступні передаватимуться в інші лікарні одразу після виготовлення і надходжень допомоги для матеріалів.

Про новий напрямок діяльності повідомив Роман Холодов, керівник відділу соціального служіння Київської Митрополії ПЦУ, який вже раніше спільно з колегами долучився до виготовлення антисептиків:

” Ми вирізаємо екрани із пластику, а далі збираємо ці екрани з рештою фурнітури. Упродовж життя лікарі допомагають нам, але сьогодні допомоги потребують також і вони, адже перебувають на передовій в боротьбі з небезпечним вірусом. У Священному Писанні читаємо таку настанову: «Шануй лікаря честю заради потреби у ньому, бо Господь створив його» (Сир. 38: 1). Тож підтримаймо сьогодні медиків своєю молитвою та діяльною допомогою”.

Якщо ви маєте змогу та бажання приєднатися до ініціативи Православної Церкви України – звертайтеся до керівника відділу соціального служіння Roman Kholodov. Дякуємо вам за кожен внесок, який ви робите заради безпеки наших лікарів.

5167 9855 7002 4695 Холодов Роман

У публікації використано матеріали прес-служби ПЦУ