У рамках 7-го ЕСТ у Львові відбудеться академічна конференція «Спадщина Другого Ватиканського Собору: у дусі Lumengentium, Unitatisredin tegratioand Orientalium Ecclesiarum»

ІІ  ВатиканськийУ Львові з 29 вересня по 4 жовтня відбудеться 7-ий Екуменічний соціальний тиждень «Відповідальність християнина у сучасному суспільстві». Реєстрація учасників триває до 20 вересня 2014 року.

Цьогоріч учасники Форуму обговорять європейський досвід становлення громадянського суспільства, звернуть особливу увагу на відповідальність журналістів, соціальних організацій та кожного окремого громадянина у часи суспільних трансформацій. Представники духовенства разом з мирянами дискутуватимуть про соціальну роль Церкви в період глибинних змін у суспільстві.

У рамках 7-го ЕСТ відбудеться академічна конференція «Спадщина Другого Ватиканського Собору: у дусі Lumengentium, Unitatisredintegratioand Orientalium Ecclesiarum». Особливу увагу учасники звертатимуть на три декрети зазначеного собору – Lumengentium, Unitatisredintegratio і Orientalium Ecclesiarium, оскільки вони мали виняткове значення для життя Католицької Церкви загалом та східних католиків зокрема.

Участь у конференції “Спадщина Другого Ватиканського собору” візьмуть: Кир Циріл (Васіль), секретар конгрегації східних церков (Святий престол), о.д-р Едвард Джордж Фаруджа, Папський Східний Інститут (Рим), д-р Антуан Аржаковський, Керівник досліджень, Коледж Бернардинців (Франція), д-р Герхард Альберт, виконавчий директор фундації «Renovabis» (Фрайзинг), о. Гіацинт Дестівель, O.P., Папська рада зі сприяння єдності християн (Ватикан) та ін..

Доповідачі зосередять свою увагу на питаннях плодів екуменічного діалогу, в який Католицька Церква активно вступила після ІІ Ватиканського Собору, окрему увагу буде приділено православно-католицькому богословському діалогу та участі і ролі Східних католиків у ньому.

Організатор ЕСТ – Інститут екуменічних студій УКУ, за підтримки Львівської міської ради, Українського католицького університету, Національного університету «Львівська політехніка», Львівської ОДА та Львівської облради.

Зареєструватися та переглянути програму 7-го ЕСТ Ви можете на сайті Екуменічного соціального тижня esweek.org.ua. За додатковою інформацією звертайтесь на електронну скриньку irakit@ucu.edu.ua або за телефоном (032) 240-99-44 (внутр. 166 або 273)

Довідка:

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.