У рамках «Фестивалю надії» для сімей-переселенців організовують кінопоказ

У Чистий Четвер, 9 квітня, о 15.00 год. у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 9а) Міжнародний фестиваль надії спільно з Львівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовують свято для сімей-переселенців.

«У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини проведуть кінопоказ та вручення подарунків для сімей зі Сходу України, які тимчасово проживають у Львові. Громадська організація «Міжнародний фестиваль надії» вже підготувала 350 наборів з побутовою хімією та комплектами з усім необхідним для особистої гігієни. Обрано фільм для кінопоказу, який надихне і ще раз нагадає всім про сутність свята Пасхи», – розповіли організатори.

«В рамках підготовки до Фестивалю надії ми продовжуємо активно допомагати тим, хто цього дійсно потребує. Реальна фізична допомога сім’ям переселенців та малозабезпеченим людям – це один із шляхів подарувати надію кожному з них…» – додає Тарас Сало, керівник соціального відділу ГО «Міжнародного фестивалю надії».

«Організація «Міжнародний фестиваль надії» регулярно і активно підтримує потребуючі верстви населення нашого міста, і це вже не перша акція. Надзвичайно яскравим було березневе «Свято надії з Робіком» для дітей. Також у Всесвітній день здоров’я такі сім’ї мали екскурсії музеями-аптеками Львова, могли пройти безкоштовний медогляд і отримали якісні аптечки. Ми постійно чуємо багато позитивних відгуків від тих, хто вже побував на благодійних заходах фестивалю. Люди дуже вдячні організаторам, адже вони дійсно потребують цієї допомоги…» – відзначає Оксана Рубай, в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.