У Соборі святого Юра виставили Вифлеємський вогонь

9223 грудня 2017 року, у  надвечір’я свята Введення в Храм Пресвятої Богородиці в Архикатедральному соборі Святого Юра під час святкового Богослужіння – Великої Вечірньої з Литією, зі святилища собору винесли вогонь, привезений напередодні з Вифлеєму.

«Саме сьогодні ми розпочинаємо всю Різдвяну містерію Львова. Саме звідси ми починаємо ту мандрівку до зустрічі з Христом, новонародженим у вертепі у Вифлеємі. Ми виставили цей вогонь, який був запалений у Вифлеємі у тій Молочній печері, де згідно передання народився Ісус Христос і сьогодні ми Його запалюємо для Львова», – розповів отець Павло Дроздяк, речник Львівської Архиєпархії, капелан ЛМР.

З 17 грудня пластуни перебирають цю ініціативу і отримавши вогонь від Всесвітньої скаутської організації будуть розносити його по домівках.

Як запевняють у соборі, вогонь автентичний. Привезли його з Вифлеєму у спеціальниму світильнику (зроблений для перевезення благодатного вогню). Конструкція дозволяє перевозити вогонь навіть у літаку.

Впродовж всього Різдвяного періоду вогонь буде виставлений в Соборі разом з копією Чудотворної Ікони Вифлеємської Божої Матері.

Джерело: Zaxid. net