У соцмережах активно шириться молитовний #RosaryChallenge

Жовтень у Церкві – місяць особливої молитви Розарія. Цього разу Папа Франциск особливо звернувся до вірян молитись за Церкву і те, щоби вона була в єдності, щоби Господь захистив її від зла, бо багато може молитва праведного.


25


Українські католики відгукнулися це прохання дуже серйозно і 1 жовтня ініціювали #RosaryChallenge. У чому челендж полягає розповіла на своїй фб-сторінці   львів’янка  Олена Кулигіна, яка також долучилася до акції:

“Я теж дуже вірю в силу молитви і багато разів бачила, як Бог відповідає на неї. Навіть тоді, коли зовнішні обставини здаються дуже важкими.
Тому зараз із радістю приєднуюсь до цієї ініціативи і хочу запросити до #RosaryChallenge своїх особливих друзів: Владику Станіслав Широкорадюк, отця Jacek Dudka, та сестру Natalia Vakulishyna. Покажіть свій розарій і розкажіть, що для вас означає ця молитва.

Умови: 
1. молитва за єдність Церкви 1 Отче наш+10 Богородице Діво.
2. добрий вчинок для когось.
3. відео (фото) вашого Розарію з позначкою #RosaryChallenge
4. запросити 3 наступних друзів.
Дякую дорогій Edita Ulman за чудову ініціативу!
Oremus! 🙌
І нехай Всемогутній Господь перемагає в усіх наших обставинах!
Більше про ініціативу тут: https://goo.gl/t7qykv

Втім ніціатори молитви наголошують, що всім охочим долучитися до #RosaryChallenge не обов’язково чекати особистого запрошення – варто починати молитися й робити добро вже одразу, ділитися цією ініціативою зі своїми друзями, поширювати відео з позначкою #RosaryChallenge.

Фото Олени Кулигіної

У публікації використано матеріали http://kmc.media