У свято Покрови Пресвятої Богородиці у Львові відбувся концерт духовної музики «Богородиці Покров»

20171014170604-4df4b19f9e64b1ca64975b0e22e57505Сьогодні, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, в Архикатедральному соборі святого Юра, в рамках вшанування однієї з найдавніших Богородичних святинь міста Львова – Ікони Львівської Богородиці, відбувся концерт духовної музики «Богородиці Покров».

«Ми сьогодні послухаємо виконання духовних пісень в честь Пресвятої Богородиці авторства і зарубіжних і наших композиторів. І це свідчення того, що багато композиторів мають собі за велику честь писати музику на честь прослави Бога, на честь прослави Богородиці, на честь святих. Добра музика, добрий спів – це велична прослава Господа Бога.

Ми дякуєм, що знаходяться люди, які радо годяться ділитись своїми талантами і прославляти Богородицю. Хай Бог нас благословить і ця музика, яка сьогодні буде звучати, най звучить як така добра щира молитва в честь нашої Богородиці, в велике свято Покрови нашої Матері Богородиці, яка нас захищає, яка нас береже. Нехай Господь Бог благословить на добрий, побожний, музичний співочий вечір», – звернувся до присутніх Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк), митрополит та архиєпископ Львівський Української Греко-Католицької Церкви.

Ведучим концерту духовної музики був о. Павло Дроздяк. Потішили присутніх своїм співом Заслужена артистка України Світлана Мамчур у супроводі камерного оркестру «Львівська камерата» (диригенти – Вiктор Пащенко, Олександр Щур). У програмi прозвучали твори композиторiв Й.Гайдна, О. Жуковського, Бах-Гуно, Ц.Франка, I.С. Баха, Л.Люццi, П.Вольфа, Ф.Пуленка, В.Барвiнського, I.Соневицького, О.Козаренка, Ф.Шуберта, Д.Каччiнi.

За хвилю до початку концерту Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк), митрополит та архиєпископ Львівський Української Греко-Католицької Церкви вручив Заслуженій артистці України Світлані Мамчур грамоту з нагоди її ювілею – 50-ліття.

Організатори концерту  – Львівська архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви та Фундація «Андрей». Автор проекту – Михайло Перун.

Джерело: сайт ЛМР