У телеефіри виходить документальний фільм «Спадщина Андрея Шептицького»

a8pmstСьогодні, 1 листопада 2016 року, з нагоди роковин відходу до вічності Праведного Митрополита Андрея, у рамках медійного тижня вшанування пам’яті величних постатей української історії відбудеться показ документального фільму «Спадщина Андрея Шептицького».

Кінострічку присвячено 20-й річниці виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля. Фільм, в основу якого лягли факти з життя Митрополита та його меценатської діяльності, висвітлює непересічну постать духовного провідника українського народу, який усе своє життя присвятив допомозі людям. У стрічці розповідається про меценатську підтримку Митрополитом Андреєм української спільноти у різних ділянках – від шкільництва до культури.

Метою стрічки є показати велич діл Митрополита, його невтомну та жертовну працю для добра свого народу. Автори фільму намагались показати ту місію, яку виконав Андрей Шептицький у житті українців не лише на Галичині.

Документальний фільм «Спадщина Андрея Шептицького» створено рекламно-продюсерським центром «Стар-ТВ» спільно з Львівською Архиєпархією УГКЦ.

Побачити фільм можна 1 листопада у ефірах телеканалів «Перший Західний» (о 10:45, 17:40, 02:00 год.), ТРК «Львів», «Живе ТБ».

Джерело: «Католицький Оглядач».