У Торонто відзначили проект Центру «Лібертас» з підтримки мігрантів

6degreeslogo-c4eb951a8fe03efad5050d80490f16faЗ 19 по 21 вересня в місті Торонто (Канада) відбулася конференція Інституту Канадського Громадянства, яка цьогоріч була присвячена питанням міграції, громадянства та побудови інклюзивного суспільства.

У рамках конференції відбулися численні форуми та дискусії. Зокрема, колишня Губернатор Канади та представник Королеви Британії Едріен Кларксон вручила першу нагороду за внесок у справу побудови інклюзивного суспільства Ага Хану, імаму ісмаїлітського напряму шиїтського ісламу. Також із лекцією виступила відома публіцист Наомі Клайн.

Під час інноваційних розмов у форматі «360 градусів», участь у яких беруть усі присутні, відбулася інавгурація нової програми Інституту Канадського Громадянства під назвою «6◦». Програмою було обрано десять учасників – представників громадянського суспільства та освітніх інституцій із цілого світу на конкурсній основі. Україна увійшла у число переможців та отримала міні-грант: конкурсна комісія відзначила проект львівського Центру міжрелігійного діалогу «Лібертас» «Підготовка професіоналів з СВБ у сфері міграції та внутрішньо переселених осіб», який буде реалізовано  у партнерстві із Львівською торгово-промисловою палатою, Львівською міською радою та Центром розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

Проект з адаптації внутрішньо-переселених осіб буде реалізовано у Львові у жовтні.

За матеріалами: сайт «ЛМР».