У третю неділю вересня у Львові відсвяткують День батька

День батькаУ неділю, 21 вересня, о 16.00 год. біля пам’ятника Шевченку на проспекті Свободи у Львові відбудеться урочистий захід присвячений Всенародному Дню Батька. Участь у святкуванні візьмуть представники громадських організацій, християнських церков м. Львова та представники влади міста.

Під час заходу запланована спільна міжконфесійна молитва за батьків, чоловіків України та Львова. Крім того, організатори представлять історію заснування “Всенародного Дня Батька”.

Святкування продовжать виступи музичних колективів від громадських організацій та церков. Спеціальний гість свята «День Батька» етногурт «ОЙКУМЕНА».

Захід має на меті підкреслити значення і розуміння у суспільстві ролі та авторитету батька як голови родини, участі його у вихованні дітей, виконання обов’язків не тільки перед сім’єю, а й перед державою.

Організатори заходу: Громадська організація «Майбутні батьки України» та Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія».

«Це не просто Свято Всенародного Дня Батька, це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння для чоловіків, жінок і дітей важливості Батька і батьківства в Українській родині, це повага і пошана членів родини до Батька» – наголошують організатори.

Довідка:

Організатори урочистого заходу “Всенародний День Батька” ( ХЄЦ «Гефсиманія») були ініціаторами проведення Першого міжконфесійного Форуму в Україні “Відповідальне Батьківство”. Резолюцією Форуму став всеукраїнський збір підписів на підтримку громадської ініціативи про заснування «Дня батька» в Україні.