У центрі Львова планують назвати сквер на честь Василя Сліпака

Василь Сліпак загинув 29 червня 2016 року біля селища Луганське на Донеччині.

Сквер на вулиці Петра Дорошенка збираються назвати на честь львівського оперного співака та учасника війни на Донбасі Василя Сліпака, який загинув на війні. Про це повідомила начальниця департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда під час засідання постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту, повідомляє Інформаційний портал депутатів ЛМР.

Перейменувати сквер планують з нагоди Дня міста, який цьогоріч святкуватимуть 4-5 травня.

«Розпорядженням міського голови Андрія Садового утворено робочу групу з цього питання. Сквер, якому присвоять ім’я Героя України Василя Сліпака, розташований на початку вулиці Петра Дорошенка, де є трамвайна зупинка. На стіні заплановано також намалювати мурал, присвячений співаку», — каже Наталія Бунда.

Відповідно до проекту ухвали, Галицька районна адміністрація у місячний термін має виготовити та встановити таблиці з назвою «Сквер імені Василя Сліпака».

Додамо, що мурал, присвячений Василю Сліпаку, на вулиці Дорошенка мав з’явитися ще минулого року.

Василь Сліпак загинув 29 червня 2016 року біля селища Луганське на Донеччині. Був вихованцем Львівської хорової капели «Дударик», також закінчив Львівську консерваторію (зараз — Музична академія ім. М. Лисенка) у 1997 році. Після завершення навчання його запросили до Паризької опери.  Сліпак був кулеметником. На передовій його знали як бійця «Міфа», тобто «Мефістофеля».

Джерело: Твоє місто