У Вірменії відбудеться тренінг з міжрелігійного діалогу у партнертстві з львівським Центром “Лібертас”

Interfaith_bird-432x400Протягом 20-29 червня 2017 року у Вірменії відбуватиметься тренінг з міжрелігійного діалогу. Партнером події стане Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу “Лібертас” (м. Львів, керівник – Тарас Дзюбанський).

До реалізації події долучились: Applicant Organization (DIALOGOS Germany), Hosting Organizations: (NEW ARMENIA, Humanitarian Support Center NGO (Armenia), International Center for Intercultural Research, Learning and Dialogue

Цей тренінг є частиною проекту “GATES and KEYS”, який ставить перед собою завдання створення різноманітних ініціатив для молоді, що допоможуть розвиватись у різних сферах життя, – в духовному контексті зокрема.

Головною темою дискусії під час тренінгу буде поняття віри: як фактору, який нас об’єднує, так і категорії, яка розділяє нас в контексті міжрелігійної комунікації.

“Головним завданням цього тренінгу є зібрати молодь, зацікавлену в розвитку міжрелігійного діалогу, щоб спільно будувати комунікаційні мости, працювати над об’єднавчими процесами збереження миру в світі, протистояти стереотипам і розвитку культури взаєморозуміння”, – зазначає Тарас Дзюбанський, керівник Центру “Лібертас”.

Усіх охочих долучитись до цієї ініціативи запрошуємо до РЕЄСТРАЦІЇ.

Дедлайн подачі заявок – 8 квітня 2017 року!