У Вірменському кафедральному соборі відбулася Великодня Свята Літургія. Фото

Сьогодні, 21 квітня 2019 року, Великдень за Вірменським і Григоріанським календарями. У Вірменському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Львові з нагоди величного свята відбулася Великодня Літургія. Очолив Богослужіння Вікарій Української єпархії ВАЦ, Архімандрит о. Ісагак Погосян у співслужінні із духовенством.

“Повторюючи раз за разом: “Христос Воскрес” серця наші сповнюються теплотою і надією. Як можна смертю смерть перемогти? Смерть – це відсутність життя. Як пітьма – відсутність світла. І як джерело світла перемагає пітьму, так і Христос – Джерело Життя перемагає смерть. Неможливо приховати світло Воскресіння, неможливо приховати Істину.

У центрі Ікони Воскресіння – Христос, Він тягне за руки Адама і Єву, а під Його ногами – двері Аду, які Він зруйнував. І якщо Ви звернете увагу, ці двері з петлями видерті. Христос зруйнував ці двері і під ноги свої поставив. Він тримає Адама і Єву за зап ’ ястя. Ми так часто тримаємо дітей, щоб вони не вислизнули. Христос тримає нас за руки – міцно і не відпустить нас не покине, якщо тільки ми самі не відійдемо від Нього”, – підкреслили у проповіді.

Додамо, що о. Ісагак привітав присутніх зокрема від імені
Предстоятеля Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Архиєпископа Маркоса Оганесяна. Після Боослужіння традиційно освятили Великодні кошики.