У Зарваниці освятили “Український Єрусалим”

27 серпня, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав здійснив чин освячення унікального комплексу «Українського Єрусалиму» у Марійському духовному центрі Зарваниці. В освяченні взяв участь хранитель Святої Землі о. Фраческо Паттон, ЧБМ, який привіз камінь із Гробу Господнього. Свята реліквія, відтак, буде вмонтована у копію споруди у Зарваниці.

1


Приїзд блаженнішого Святослава вітав збір архиєреїв УГКЦ на чолі з архиєпископом і митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василієм (Семенюком), понад близько 100 священиків та велика кількість вірних. Спочатку усі відвідали собор Зарваницької Матері Божої, де перед чудотворною іконою було відслужено Молебень до Пресвятої Богородиці.


2


Далі процесія, під звук дзвонів, попрямувала на вершину пагорба повз стації Хресної дороги, до місця освячення.
До унікального комплексу культових споруд Святої землі, будівництво якого розпочалося влітку 2014 року, увійшли копія Гробу Господнього, Голгофа – гора, на якій розп’яли Ісуса Христа, Оливний сад, де Ісус молився перед арештом, Сходи Покаяння (Святі сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до Пилата, купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі, Левові (Ліонські) ворота та Вежа Давида.

Джерело: фб-сторінка Тернопільсько-Зборівська Архиєпархія УГКЦ