“Українська молодь – Христові” закликає львів’ян зустріти Новий рік у Мадриді

24 грудня 2018 року організація “Українська молодь – Христові” запрошує львівську молодь познайомитися із ровесниками з цілого світу під час Європейської зустрічі Тезе у Мадриді.

1

“Мрієш подорожувати? Хочеш незабутньо зустріти Новий рік? Тоді Тобі до нас!!! У нас є супер пропозиція!! ЛМГО “Українська молодь Христові” організовує групу для незабутньої мандрівки у Мадрид на Європейські дні довіри!!! Цього року зустріч буде відбуватися у м. Мадрид (Іспанія)” – йдеться в оголошенні.

 Мандрівка триватиме до 5 січня 2019 року.

Маршрут: Львів – Венеція – Барселона – Мадрид – Ліон – Інсбрук – Зальцбург – Львів

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
ТА РЕЄСТРАЦІЯ: 0673902516 – Ігор,
Варто заповнити анкету.

Попередньо зареєструватися потрібно до 16 листопада.

Нагадаємо, Європейські зустрічі Тезе відбуваються щороку. Спільнота вже понад 30 років організовує Різдвяні Зустрічі, які зазвичай відбуваються в одному із великих європейських міст із 28 грудня по 1 січня, у проміжку між католицьким та православним Різдвом. Кожен рік десятки тисяч молодих людей беруть участь у цих зустрічах, які готуються зусиллями тисяч волонтерів, місцевих парафій та родин міста-організатора. Ця поїздка залишає незабутні враження у кожного учасника, адже поєднує молитву і спільний дух різдвяних свят та приходу Нового року.