“Українська молодь – Христові” запрошує на каву з отцем Юстином Бойком

coffee-for-two-220895 15 вересня 2017 року, о 19:00 год.,  в Свято-Іванівській Ларі ( Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького, вул. Чернеча гора 1) відбудеться зустріч “Кавування з Богом: досвід одного священика”. Представники “Української молоді – Христові” пропонують зустрітися із отцем Юстином Бойком. Збір о 18:45 біля центрального храму Премудроти Божої -цетральний експонат Музею народної архітектури та побуту.

Щодня, попиваючи каву, сидячи біля хреста, отець дякує Богові за прожиті дні, випробовування, за життя, друзів, людей довкола й за цей дар смакувати кавою. Завдяки спогляданню такого «кавування» з Богом кожен з нас може відчути себе ближчим до нього. Тому, ми матимемо унікальну нагоди повчитися в отця в говорити з Богом як з другом, вдихаючи запах кави, споглядаючи на хрест й дякуючи йому за все!

Організатори просять усіх охочих відвідати  зустріч та зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/15AYdkwYh2VQKUr2Jvg97-DRHSC5bEsloJCFAQpICtb8/edit?ts=59b6ff1a&edit_requested=true