«Українська молодь – Христові» запрошує на святкування свого Дня Народження у м. Львові

umhУ неділю, 16 жовтня 2016 р., в м. Львові відбудеться святкування Дня Народження організації «Українська молодь – Христові» та  урочиста присяга нових УМХівців.

Програма святкування така:

– 11.00 год.- Літургія у Храмі Святого Архистратига Михаїла (Львів, вул. Винниченка, 22);
– 13.30 год.- перекуска у приміщенні ЛМГО «Українська молодь – Христові» (вул. Пекарська, 13);
-14.30 год.- піша хода до крипти Митрополита Андрея Шептицького (Архикатедральний собор Святого Юра(пл. Святого Юра, 5);
– 18.00 – святкова вечірка із веселими конкурсами та запальними танцями.

Організатори закликають одягатись у вишиванки та відвідати цей прекрасний захід.

Вартість танців:

– 35 грн для членів УМХ;

– 40 грн – для симпатиків та гостей спільноти.

14481745_10154622439483466_3677644374966885170_o

Довідка

«Українська молодь – Христові» – всеукраїнська молодіжна християнська громадська організація, яка працює в рамках молодіжного мирянського апостоляту.

Метою діяльності УМХ є об’єднання християнської молоді для пропагування християнської моралі, поширення християнського світогляду, популяризації в молодіжному середовищі християнського способу життя, шляхом виховання членства на християнських засадах, в дусі духовності, готового працювати для добра Церкви та українського народу.

Завданням УМХ є: сприяння та допомога молоді у прийнятті християнських цінностей та підвищенні її духовного рівня; лекційно-просвітницька діяльність; опіка та підтримка талановитої молоді; відродження давніх родинно-побутових традицій, народних християнських дійств; впровадження в молодіжне середовище досягнень світової християнської науки та культури; співпраця та координація діяльності молодіжних груп, спільнот в Україні та за її межами; виховання у молоді поваги до минулого, пошук та збереження історичних документів, духовних, мистецьких та інших цінностей українського народу; сприяння та захист законних інтересів членів УМХ; проведення виховної, суспільно-громадської, культурно-освітньої, спортивної роботи серед свого членства; участь у формуванні та реалізації загальнодержавних і міжнародних молодіжних програм.

За матеріалами: «ДивенСвіт»https://www.facebook.com/events/1745145459093457/