Українські скаути привезуть до Львова «Вифлеємське світло миру»

imagesОрганізація Українських Скаутів 16 грудня передасть парафіянам римо-католицького костелу Святого Антонія та громаді Львова Світло Миру.

Завдяки скаутам ОУС вже тринадцятий рік поспіль Світло розповсюдиться по всій Україні: в церкви і костели, державні установи, школи, сиротинці, лікарні, благодійні інституції, сиротинці та бібліотеки, осередки Червоного Хреста.

Впродовж останніх років ідея передачі Вифлеємського Світла Миру і його проста символіка – мир, радість, братерство і спільнота. Гасло цьогорічної акції Вифлеємського Світла «Мир – в нас» є дуже актуальним. Як для кожного так і щодо нашої Вітчизни України.  Зважаючи на неспокійний час для України, зокрема і війни на сході скаути стають посланцями Миру, приносячи Світло Миру в кожну домівку.

Акція «Вифлеємське Світло Миру» має благословення і підтримку Митрополита Львівського Римо-Католицької Церкви в Україні Архиєпископа Мечислава Мокшицького та почесний патронат від 2009 року Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.

«Українські скаути передадуть Вифлеємське Світло Миру і до Церков всіх конфесій. Адже саме храм, місце зосередження добра та злагоди. Сподіваємося, що ця акція сприятиме об’єднанню всіх християн в Україні, внесе спокій та радість у їхні домівки» – переконані організатори.

За матеріалами:   diocese-lviv.org