Українську молодь запрошують на духовну зустріч у Ризі

ppppp9999БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ запрошує молодих людей віком 17-35 років взяти участь у паломницькій подорожі до Тезе на духовну європейську зустріч молоді у Ризі (Латвія). Подорож триватиме з 24 грудня 2016 по 4 січня 2017 року. Зареєструватись можна до 1 листопада.

Маршрут подорожі: ЛЬВІВ – МІНСЬК – ТАЛЛІНН – ГЕЛЬСІНКІ – РИГА – ВІЛЬНЮС – ГДАНСЬК – ЛЬВІВ. Поїздку очолить духівник о. Тарас Милян, керівник Фундації Духовного Відродження, який протягом багатьох років супроводжує молодих людей у різноманітних духовно-відпочинкових подорожах.

teze2016-6b25030c0e9b65aba7aecfa8b147d833

Внесок учасника: 260 євро та 100 грн.

У вартість входить:

  • реєстраційний внесок у Тезе, проживання та харчування;
  • проживання в готелі у Таллінні та Вільнюсі зі сніданками;
  • переїзд автобусом;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • паром з Таллінна до Гельсінкі;
  • медичне страхування, оформлення документів, роздатковий матеріал;
  • екскурсії у кожному місті згідно маршруту.

У вартість не входить: оплата послуг візового центру та виготовлення візи (зазвичай віза є безкоштовною), проїзд громадським транспортом у Європі, вхідні квитки у музеї, галереї та ін.

Детальна інформація за телефоном: 067-679-02-07;  261-13-89 або ж на www.foundation-la.com.ua

Детальна інформація про маршрут

24 грудня – виїзд зі ЛЬВОВА до МІНСЬКА (нічний переїзд)

25 грудня – приїзд до МІНСЬКА (екскурсія, вільний час, нічний переїзд у Таллінн)

26 грудня – приїзд у ТАЛЛІНН (екскурсія, вільний час, поселення у готелі)

27 грудня – паром до ГЕЛЬСІНКІ (екскурсія, вільний час, повернення паромом у ТАЛЛІНН, виїзд у РИГУ, де проводиться європейська зустріч молоді).

28 грудня – 1 січня – перебування в ТЕЗЕ

28 грудня – прибуття зранку до РИГИ, де ви отримаєте усю інформацію. Перша зустріч із парафією та сім’єю, що приймають. Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі Ķīpsala та у Арені Rīga

29 – 31 грудня – ранкова молитва у парафії, що вас приймає, потім маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід. Денна молитва у церквах в Старому Місті та у Виставковому центрі Ķīpsala. Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.

31 грудня – зустрічі по країнах. Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі Ķīpsala та Арені Rīga. Молитовне чування за мир у всьому світі, що продовжуватиметься «фестивалем народів» у парафії, що вас приймає.

1 січня – участь у ранковій службі в місцевих церквах, потім обід разом з сім’єю, що вас приймає, виїзд у Вільнюс, поселення у готелі

2 січня – екскурсія та вільний час у ВІЛЬНЮСІ, переїзд до ҐДАНСЬКА

3 січня – приїзд у ҐДАНСЬК, екскурсія, вільний час, виїзд у ЛЬВІВ

4 січня – приїзд до ЛЬВОВА.

За матеріалами: сайт «ЛМР».