УКУ організовує сертифікатну програму “Християнин перед суспільними викликами” у м. Одесі

odesa-trening-563x353“Християнин перед суспільними викликами” – це сертифікатна програма, що створена за ініціативи Кафедри Богослов’я Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету.

Це перша освітня програма подібного формату у м. Одесі. Вона буде реалізована протягом шести навчальних модулів. Передбачає низку дискусій, тренінгів та майстерень.

Зорієнтована програма на підприємців, політиків, менеджерів та просто проактивних громадян, які хочуть покращити власні вміння та поглибити знання у сфері ведення бізнесу чи управління відповідно до етичних норм та цінностей християнства. Вона для тих, хто шукає відповіді на сучасні суспільні виклики: як залишитись моральним та чесним, займаючись бізнесом та політикою; як пов’язати духовність та екологію; якою є моральність під час війни.

Навчатимуть як фахівці Українського Католицького Університету, так і запрошені спікери – представники організацій, що використовують у своїй діяльності християнські цінності. Серед них: Мирослав Маринович, Віктор Жуковський, Тарас Дзюбанський, Юліана Лавриш, Олександр Сугоняко, о. Андрій Зелінський та інші. Повний перелік викладачів читайте ТУТ.

Кількість учасників – обмежена, а реєстрація триває до 12 грудня 2016 року.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за допомогою: prohrama2016@gmail.com; 097-019-5000; 066-25-55-631; 093-92-101-10.

Нагадаємо, що Український Католицький Університет також відкриває Київський центр.

За матеріалами: “ДивенСвіт”.