УКУ визнали університетом, де навчаються найрозумніші студенти країни

Аналітична група порталу Тексти.org.ua уже вдруге провела дослідження, задля визначення кращих університетів України. Найкращим критерієм для цього, на думку авторів, є рейтингові показники вступників на основі Зовнішнього незалежного оцінювання, а також показники вартості навчання і професіоналізму викладачів.

Український католицький університет за результатами дослідження, піднявся на 34 сходинки у рейтингу (у порівнянні з 2011 роком), і зараз входить у трійку національних лідерів.

Середній показник результатів ЗНО вступників УКУ виявився найвищим у країні і складає 182.5 бали. Вартість навчання на контракті є теж дуже важливим критерієм, адже дослідження показало, що чим більша вартість навчання, тим якісніші навчальні послуги пропонує університет.

Цьогоріч Український католицький університет своїм місцем навчання обрали 327 першокурсників, які вступили на 10 бакалаврських програм УКУ. Впродовж останнього року Університет, з одного боку, продовжував активно рости та розвиватися, з іншого – команда докладала зусиль до перегляду, покращення та наповнення новим змістом та якістю процесів, що відбуваються на рівні управління, а також змісту програм.

Важливість такого підходу достатньо добре показала вступна кампанія Університету та її результати: кілька абсолютно нових міждисциплінарних програм таких як Етика-політика- економіка (факультет суспільних наук) і Бізнес-аналіз (факультет прикладних наук) змогли залучити яскравих вступників.

У загальному 41% першокурсників бакалаврських програм 2017 року входять в 5% кращих випускників країни за результатами профільного іспиту ЗНО. А програмах факультету прикладних наук ця цифра становить  57%.

Детальніше на сайті УКУ