УКУ зібрав рекордні 12, 5 млн гривень на розвиток університету

На тихому аукціоні зібрали 600 тисяч гривень.

5 грудня у Міжнародному Виставковому Центрі у Києві відбувся щорічний благодійний вечір та тихий аукціон Українського католицького університету, на якому вдалося зібрати 12,5 млн гривень. Про це повідомляють на сайті УКУ.

22

До прикладу, у попередні роки УКУ збирав у Києві від мільйона до 6,5 млн гривень. На благодійному вечорі цього року задекларували 92 студентські та 11 викладацьких стипендій, а під час благодійного аукціону зібрали 600 тисяч гриДевень.

Вступне слово вечора виголосив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук, який привітав православних із Об’єднавчим Собором. Крім цього, до гостей благодійного вечора звернувся керівник служби «Радіо Ватикан» Шон-Патрік Лавeтт та президент УКУ владика Борис Ґудзяк.

Нагадаємо, щорічний Благодійний бенкет в Києві – традиційний захід на підтримку Українського католицького університету, який відбувається з 2008 року. Бенкет організовує коло київських приятелів УКУ. Традиційними заходами на Благодійному бенкеті є тихий аукціон творів мистецтва та лотерея, лоти для якої надають як приватні меценати, так і українські та іноземні компанії, а також посольства. Такі ж вечори проводять у США.

Джерелоhttp://tvoemisto.tv/