УМХ запрошує молодь позмагатися в інтелектуальній грі за Кубок Шептицького

що де коли афіша_nУ п’ятницю, 20 жовтня 2017 року, о 17 год., запрошуємо молодь взяти участь в інтелектуальній грі: “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”.

Питання стосуватимуться життя та багатогранної діяльності Митрополита Андрея Шептицького, а також життя та історії УГКЦ та її молодіжних спільнот. Питання розраховані на вашу кмітливість.

В одній команді можуть зіграти не більше 6 осіб. Зважаючи на обмежену кількість місць, обов’язковою є попередня реєстрація команд. Участь у грі візьмуть 10 команд, що зареєструвалися першими.

Зареєструватися можна, надіславши лист із заголовком “Кубок Шептицького” на електронну скриньку khrystynakutnivumh@gmail.com.

Реєстраційний бланк
Назва команди:
Дані гравці вкоманди
– Ім’я та прізвище
– Місце роботи / навчання
– Посада / курс, факультет (якщо студент) / клас (якщо школяр)
– вік
– e-mail
Організатор – Ігор Медвідь, к.і.н., працівник Інституту Релігії та Суспільства УКУ
Контактна особа – Христина Кутнів, голова УМХ 0676075684

Довідка: Нагадуємо, що  20-21 жовтня 2017 року в Патріаршому Домі УГКЦ (Львів, вул. Хуторівка, 35б) відбуватиметься наукова конференція «Українська Молодь – Христові – заповіт Андрея Шептицького для молоді», присвячена історії руху «Українська Молодь – Христові», заснованого Митрополитом Андреєм в 1933 році, і приуроченій підготовці до 85-го Ювілею руху.

«Українська  Молодь  – Христові» – молодіжна  християнська  організація, яка покликана вести молодіжний Христовий апостолят в умовах незалежної  України. Походить з однойменного руху, заснованого у 30-их роках Митрополитом Андреєм Шептицьким.