В Архикатедральному соборі Святого Юра відбудеться відкриття привселюдного почитання Нерукотворного образу Ісуса Христа

TGUtNtСьогодні, 30 січня 2015 року, Блаженніший Святослав, Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви, звершить у співслужінні владик Синоду УГКЦ Вечірню в Архикатедральному соборі Святого Юра, після якої відкриє для привселюдного почитання Нерукотворний образ Ісуса Христа привезений з Ватикану.

Нагадаємо, святиня буде виставлена до почитання з 30 січня до 15 лютого 2015 року. Постійне місце перебування цієї унікальної реліквії ─ особиста захристія Папи Франциска. Востаннє ікона була вивезена з Ватикану сто років тому. Впродовж двох тижнів миряни Львова та всієї України матимуть можливість помолитися перед святинею світового значення. Для цього храм буде відчинений з 7.00 год. по 23.00 год.

Організатори закликають усіх, хто збирається відвідати Архикатедральний собор Юра, не брати із собою жодних зайвих предметів, великих валіз чи будь-чого, що могло б зашкодити безпеці людей і реліквії.

Суворо забороняється у храмі фотографувати реліквію, знімати на камери чи в будь-який інший спосіб фіксувати Нерукотворний образ.

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua

До теми:

«Нерукотворний Образ Ісуса Христа в Україні – це дарунок від Святішого Отця, втамування великого болю кожного громадянина України»,— о. Павло Дроздяк

Духовна велич Львова транслюватиме перебування реліквії з Ватикану у Соборі св.. Юра