В Екуменічній каплиці ЛМР відбулись Різдвяні реколекції з о. Михаїлом Сиваком

26135348_1898216933824030_659973713_nУ вівторок, 26 грудня 2017 року, о 17.00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради (кім. 116) відбулись Різдвяні реколекції з о. Михаїлом Сиваком, проректором Львівської Православної Богословської Академії, кліриком кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП.

Тема реколекцій: “Християнська есхатологія”. Організатор – сайт “Духовна велич Львова”.

“Люди бояться смерті, тому що смерть не є природна для нас. Смерть є наслідком гріхопадіння. Бог не творив смерті, Він творив життя. Але для християнина навіть цей негативний наслідок гріхопадіння – смерть – Христос переміг своєю Голгофською жертвою, Воскресінням, Вознесінням і входженням у лоно Пресвятої Трійці. Тому для християнина смерть – це вже не кінець, а зміна умов життя, вхід у Царство Боже, в духовну сферу. Людина повинна ставитись до смерті з радістю. Але чому ми боїмось, переживаємо і мучимось? Все це через нестачу віри і довіри до Бога”, – наголосив о. Михаїл під час реколекцій.

Присутнім на заході був й рабин Сіва Файнерман, помічник головного рабина України, рабин громади прогресивного юдаїзму «Тейва».

Фото: Володимир Перун