В Екуменічній каплиці Львівської міської ради миряни провели катехизу

S1180011Вчора, 22 травня 2017 року, понад 30 осіб різного віку взяло участь у катехизі, яка відбулась в рамках біблійних зустрічей. Захід відбувся в Екуменічній каплиці Львівської міської ради.

Організатори: парафія Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви (м. Львів, вул. Хуторівка 35А; каплиця філософсько-богословського факультету УКУ), настоятель: о. Григорій (Гжегож) Драус. Партнер заходу – сайт “Духовна велич Львова”.

Особливістю було те, що в катехизі, проведеній мирянами (не богословами) учасники спробували відшукати екзистенційний ключ до розуміння Біблії.

Під час катехизи її учасники намагались утотожнити свої життя з біблійною історією (у цьому випадку  на прикладі історії Авраама).

“Читаючи Біблію, ми повинні поставити перед собою запитання: де є я у цій історії? В чому моє життя схоже до біблійного сюжету? Так як вся біблійна історія має своє завершення в Ісусі Христі, так для людини Доброю Новиною є те, що все, що з нами відбувається, веде нас до Христа. Але як стати на “Божу дорогу”? Для цього нам необхідно осягнути світло Господнього Слова”, – наголошує о. Григорій (Гжегожем) Драус.

Катехизи відбуваються по понеділках і четвергах (22, 25, 29 травня і 1 червня 2017 року) від 19.00 год. до 20.00 год. Вхід вільний!

Підготував: о. Григорій Драус