В інстаграмі стартує християнський інформаційний проєкт COMMUNICO

У середу,  24 березня, о 20:00 стартує інстаграм-проєкт COMMUNICO — все про комунікацію. Перша розмова запланована Live з Катериною Баско — українською телеведучою, журналісткою та YouTube-блогеркою. Тема першої зустрічі: чому Богові небайдуже?

У межах онлайн-зустрічі буде змога дізнатися про те, чому Богові не байдуже, як комунікувати про складні теми простими словам, як через YouTube свідчити про Бога і, звичайно, про те, яка зустріч змінила життя Катерини Баско.

 Як розповіла нам засновниця Communico Богдана Рущак проєкт не ставить перед собою часових рамок. Він розрахований на тих, хто прагне поглибити свою віру через сучасні засоби масової інформації. Більше того, Communico буде корисним для тих хто робить перші кроки у комунікації свого проєкту/бренду через соціальні мережі.

Таку назву засновниця обрала невипадково, оскільки саме слово «Комунікація» від лат. communico означає повідомляю, роблю спільним. Хоча існує кілька визначень, проте це імпонує найбільше, оскільки підкреслює багатогранність та глибину спілкування — “comm” — спільний та “unico” — унікальний» «Моє особисте і професійне бажання, щоби ці комунікації ставали все більш якісними та ефективними», – додала Богдана Рущак.