В Соборі святого Юра вшанували річницю перепоховання Патріарха Йосифа

В Архикатедральному Соборі святого Юра у Львові вшанували тридцяту річницю перенесення тлінних останків Блаженнішого Патріарха Йосифа (Сліпого) з Рима до Львова. 
 
Духовно-мистецький вечір «Шлях у безсмертя» відбувся в неділю, 25 вересня, у храмі, крипта якого стала місцем останнього спочинку Патріарха Йосифа.
 
Розпочався захід зі слова Преосвященного Владики Володимира, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ, про постать Патріарха Йосифа, яка в часі воєнних лихоліть і випробувань надихає і є добрим прикладом мужності та віри. 
 
Провадила вечір Марія Христинич, а духовно-музичну програму виконали Заслужена академічна капела України «Трембіта» та Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної Філармонії під батутою Володимира Вівчарика. Автор пам’ятного проєкту — Михайло Перун, директор Фундації «Андрей».
 
 
 
Перенесення тіла Патріарха Йосифа відбулося у вересні 1992 року згідно з його «Заповітом». До вічності Блаженніший Йосиф відійшов 7 вересня 1984 року і був похований у Римі. Проте після легалізації та виходу із підпілля УГКЦ його тіло за його прижиттєвим бажанням перевезли до Львова і поклали у крипті Собору святого Юра, де тепер можна відвідати і молитовно вшанувати місце спочинку Патріарха.