В суботу усіх охочих запрошують спільно прибрати територію біля Собору св. Юра

0987Впродовж трьох тижнів вірні УГКЦ з усіх куточків України мали можливість помолитися й вшанувати одну з найдавніший християнських святинь – Нерукотворний образ Ісуса Христа, привезений з Ватикану до Архикатедрального собору Святого Юра. Тепер, БО «Фундація Духовного Відродження» запрошує усіх охочих прибрати територію біля храму.

Спільне прибирання відбудеться у суботу, 21 лютого, о 10.00 год. Збір — на площі Св. Юра, 5, перед Митрополичими палатами.

«Українська греко-католицька Церква Львівської Архиєпархії, як і кожен з нас, є відповідальною за те, щоб наше місто було чистим. БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ запрошує усіх свідомих громадян прийти й допомогти прибрати території, де щодня десятки тисяч християн перебували й очікували на молитву біля чудодійної ікони. Просимо Вас по можливості взяти з собою інвентар для прибирання: віники, рукавиці, граблі тощо. Запрошуємо кожного стати волонтером й подбати про чистоту та красу нашого міста» – зазначають у БО «Фундація Духовного Відродження».