В УГКЦ стартував масштабний медіапроект

1471871103_0Сьогодні, 23 серпня 2016 р., о 15.00 УГКЦ розпочинає масштабний інтерактивний проект – «Відкрита церква». Це мультимедійна програма, яка транслюватиметься у прямому ефірі в мережі Facebook. Головний її спікер – глава УГКЦ Верховний архиєпископ Святослав (Шевчук).

Тема першої програми, яка відбудеться у прямому ефірі на каналі Zhyve.tv у Facebook, – «Патріотизм». Чим відрізняється патріотизм від націоналізму? Хто такий патріот? Як можна допомогти своїй країні? Ці та інші запитання, як і відповіді на них, можна почути 23 серпня із 15.00 год.

Запитання до глав УГКЦ про патріотизм можна залишати в коментарях у Facebook, а також надіслати на електронну адресу редакції zhyveproject2016@gmail.com.

Запис цієї програми 24 серпня, в День Незалежності України, о 13.05 можна буде переглянути на «5 каналі», а також на каналі проекту у мережі YouTube.  

У межах проекту щоразу порушуватимуть нову й важливу для суспільства тему. Будуть лунати думки експертів, результати найсвіжіших соціологічних досліджень і цікаві факти з життя глави УГКЦ. В програмі буде інтерактивний діалог із глядачем.

За матеріалами: “Релігія в Україні”.