В УГКЦ запрошують на онлайн-семінар за участі Блаженнішого Святослава

У середу, 24 червня, о 15:00 у Zoom відбудеться онлайн семінар з нагоди Дня мирянина. Тема семінару: “Покликання і місія мирян сьогодні”. До учасників із батьківським словом в реальному режимі часу звернеться Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Аудиторія семінару – лідери спільнот, рухів УГКЦ та усі бажаючі вірні.

Структура семінару:

  1. Вступ: Блаженніший Святослав (батьківське слово, молитва і благословення).
  2. “Покликання і місія мирян” – п.Юрій Підлісний (15 хв.)
  3. “Блаженний мученик Володимир Прийма та коротка історія Страдецької гори” – о.Іван Колтун (15 хв.)
  4. “Католицька Акція” – платформа для комунікації формації і активної дії мирян на благо і розвиток місії Церкви у сучасному світі.

На завершення – молитва до бл. мученика Володимира Прийми за всіх мирян УГКЦ та звершення місії Церкви мирянами у сучасному світі.

 Форма для реєстрації учасників 1-го онлайн семінару (членів спільноти, які бажають взяти участь у формаційних семінарах) https://forms.gle/4jZRD8ttST1TipJX7.

Реєстрація завершується 21.06.2020 о 14 год. По завершенні реєстрації ми надішлемо учасникам доступ до онлайн конференції і додаткові матеріали для ознайомлення.

Для кращої комунікації між Комісією та вашою спільнотою чи рухом, а також для поширення інформації про наступні заходи просимо вас подати контактні дані щодо своєї спільноти, лідерів, духівників за лінком:

Форма для лідера спільноти https://forms.gle/QoFjf1JEgYSWE1CC7